Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 0.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Two WeeksRated ★ 0.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 1.0
Miss KoreaRated ★ 0.5
MaskRated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 0.5