Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
His Three DaughtersRated ★ 3.0
UnfrostedRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
Romancing the StoneRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5