Movies
Ratings
300
One-LineRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
UnknownRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5