Series
Ratings
109
My MisterRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0