Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5