Series
Ratings
19
Framing Britney SpearsRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5
Bad SportRated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5- DamoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0