Titles you rated
Love 911Rated ★ 3.5
Goodbye MomRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0