Series
Ratings
22
PastaRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0