Titles you rated
Children of MenRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.5
Rules of DatingRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5