Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- WhitechapelRated ★ 3.5
- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.5
- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0