Movies
Ratings
462
Extreme JobRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.0