Titles you rated
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Badland HuntersRated ★ 2.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Just Like HeavenRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0