Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0