Series
Ratings
153
I Love Tokyo Legend - Kawaii Detective -Rated ★ 1.5
Love Strikes!Rated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 5.0- Honey and CloverRated ★ 3.5
- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 3.5
- Code Blue SpecialRated ★ 5.0
Code BlueRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0- DOCTORS: The Ultimate Surgeon Season 1Rated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 2.5- Attention PleaseRated ★ 4.0