Titles you rated
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Once AgainRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0