Series
Ratings
66
Vampire DetectiveRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 2.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
- Jang Gil SanRated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.5
- Terms of EndearmentRated ★ 4.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
The VirusRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5