Series
Ratings
95
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5