Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0