Series
Ratings
331
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Chastity HighRated ★ 1.5
DestinyRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
The BoyfriendRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
Ripe for the PickingRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5