Titles you rated
Good DoctorRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5