Titles you rated
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0