Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0