Titles you rated
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
 Good DoctorRated ★ 3.5 Good DoctorRated ★ 3.5
 Master's SunRated ★ 4.0 Master's SunRated ★ 4.0
 Bridal MaskRated ★ 4.0 Bridal MaskRated ★ 4.0
 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.5 A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 4.5 Reply 1988Rated ★ 4.5
 Oh My GhostRated ★ 4.5 Oh My GhostRated ★ 4.5
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 The Princess's ManRated ★ 5.0 The Princess's ManRated ★ 5.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
 Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5 Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5