Movies
Ratings
230
Camille RewindsRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
And While We Were HereRated ★ 3.0
Only YouRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
Life is FruityRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
SplitRated ★ 1.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0