Movies
Ratings
88
King and the ClownRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0