Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Children of NobodyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Snow LotusRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5