Movies
Ratings
221
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 1.5
The ChildeRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5