Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0
Byul Soon GeomRated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.5
- Chosun PoliceRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
MomRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 3.5