Series
Ratings
53
Doctor WhoRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0