Series
Ratings
57 The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0 The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5 Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
 The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0 The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
 Be MelodramaticRated ★ 1.0 Be MelodramaticRated ★ 1.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
 Slam DunkRated ★ 4.5 Slam DunkRated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 3.5
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
 SKY CastleRated ★ 4.5 SKY CastleRated ★ 4.5
 Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0 Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
 The Beauty InsideRated ★ 4.0 The Beauty InsideRated ★ 4.0
 Hello, FranceskaRated ★ 3.5 Hello, FranceskaRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
 His and Her CircumstancesRated ★ 4.0 His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
 Couple or TroubleRated ★ 4.5 Couple or TroubleRated ★ 4.5