Titles you rated
Yes ManRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5