Series
Ratings
161
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Pied PiperRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5- You Stole My HeartRated ★ 2.0
Vampire IdolRated ★ 2.0- Alien SamRated ★ 2.0
- FamilyRated ★ 3.5
The Scale of ProvidenceRated ★ 4.5
Glamorous TemptationRated ★ 2.5