Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0