Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0