Titles you rated
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Reign of FireRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Z for ZachariahRated ★ 3.5
DriveRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Leave No TraceRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5