Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 5.0