Titles you rated
Who Am I?Rated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 2.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 3.0- My Father Is HeroRated ★ 2.0
Taxi 2Rated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 1.5
Project ARated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.5
Demolition ManRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.5
RiddickRated ★ 1.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 1.0
White House DownRated ★ 1.0
Blood DiamondRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 1.5
Transporter 3Rated ★ 1.5