Titles you rated
TangledRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5