Movies
Ratings
64
ContagionRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5