Series
Ratings
16
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 부부는 무엇으로 사는가Rated ★ 4.5
- True Mazinger Impact! Z ChapterRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0