Movies
Ratings
317
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
ChawRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Cold PursuitRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 0.5- All Bark No BiteRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0