Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0