Movies
Ratings
53
The IslandRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0