Series
Ratings
17
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0