Movies
Ratings
16
SilencedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.5