Movies
Ratings
109
AssassinationRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0