Titles you rated
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0