Movies
Ratings
155
OrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0- As the Gods WillRated ★ 5.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0