Series
Ratings
35
LutherRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- Flirty Boy and GirlRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0