Titles you rated
ShanghaiRated ★ 2.0
The SilencedRated ★ 1.5
PathRated ★ 0.5
Prom NightRated ★ 2.0
KajakiRated ★ 4.5
Dead of WinterRated ★ 2.5
Live TVRated ★ 3.0
The ForestRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
Rent-a-CatRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.5